Microneedling  mikrojehličkování

Mikrojehličkování neboli Microneedling je elegantní a vysoce účinná metoda, která stimuluje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinná při léčbě jizev, strií, akné, hyperpigmentace i rozácey .

Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.

Koncept mikrojehličkování je založen na vlastnosti samoobnovovací schopnosti pokožky.

Jehličky vytváří v pokožce mikrotraumata, která při procesu hojení spouštějí novou syntézu kolagenu.

Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Kromě stimulace tvorby kolagenu mikrojehličkování také vytváří kanálky, kterými jsou účinné látky absorbovány mnohem rychleji a efektivněji. Proto každá takováto účinná látka ve spojení s mikrojehličkováním rychle prostupuje do oblasti, kam je určena. Léčebný účinek výživných látek, např. sér, je tak mnohonásobně vyšší. Studie prokazují, že použití mikrojehličkování může zvýšit účinnost takovéto topické terapie až o několik set procent.

KONTRAINDIKACE

Kdy nelze ošetření provést:

 • alergická reakce kůže na kov,
 • těhotenství a kojení,
 • akutní akné,
 • problémy se srážlivostí krve 
 •  srdeční abnormality
 • aktivní bakteriální, virová nebo plísňová infekce
 • jizvy mladší než 6 měsíců
 • diabetes v anamnéze
 • operace obličeje v posledních 6 měsících,
 • užívání antikoagulačních léků na ředění krve 
 • keloidní nebo vystouplé jizvy v anamnéze
 • ekzém v ošetřované oblasti

Ihned po ošetření je pokožka zarudlá jako po delším vystavení slunci. Zarudnutí pak trvá zhruba 12-48h. Vnitřní proces obnovy kůže ale trvá po dobu dalších 4-6 měsíců, kdy pokračuje tvorba nového kolagenu.

   V závislosti na vašem věku, hloubce vrásek nebo jizviček , ale i tloušťce Vaší kůže je většinou doporučeno sezení pro dosažení maximálního efektu zopakovat. Na vyhlazení vrásek většinou stačí 2-3 ošetření v rozmezí cca 2 - 3 týdnů, hluboké vrásky a nerovnosti mohou vyžadovat více sezení.

Cena je za jedno ošetření celého obličeje 1520Kč .

( v ceně je chemický peeling, maska a konečný krém)Bez písemného "Souhlasu s ošetřením" klientky nelze ošetření provádět. Účinná profesionální séra pro microneedling


Účinná terapie s efektem Botox - like, se silným regeneračním anti-aging účinkem v boji proti vráskám. Unikátní receptura, která podporuje obnovu kolagenových vláken, čímž zvyšuje hustotu a vypnutí pokožky.

DMAE neboli dimethylaminoethanol je přirozeně se vyskytující se organická chemická sloučenina, používající se pro svůj silný liftingový účinek. V těle funguje jako prekurzor syntézy acetylcholinu, který patří do skupiny neurotransmiterů zodpovědných za přenos stimulu do nervových zakončení a svalů, což nakonec vede k jejich kontrakci.  

Antioxidační štít nápomocný v boji proti pigmentaci a projevům stárnutí. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních složek podporujících procesy obnovy pokožky a obnovu ochranné bariéry užitečné v boji proti volným radikálům.

ATOPIC mezokoktail je charakterizován kombinací antioxidantů a aktivních forem vitamínu C, které mají protizánětlivé a stimulační účinky. 

Nadupaný vitamínový koktejl, účinný v boji proti pigmentovým skvrnám a známkám stárnutí pokožky (photo-aging). Zásadní pro stimulaci samo-regenerace pokožky.

Podpora pokožky se sklonem k zánětu a akné. Dva výtažky z hub: Cordyceps a Grosephrine, umožnily vytvořit ampuli, která je ideální v boji proti zánětu kůže. 

Kosmetický salón
Hanky Vajcové  
Višňová 666, budova bývalé Komerční banky ,
(naproti Kahanu) 
 2. patro , 43401 Most . 

telefonní číslo
721 250 519 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!