Chemický peeling

Chemický peeling je zcela neinvazivní metoda, která slouží k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky obličeje. Používá se v oblasti krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou . Jedná se o velmi rychlou a efektivní metodu vhodnou pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek či jizev po akné.

Typy chemických peelingů se dělí nejčastěji podle hloubky působení na povrchový, středně hluboký a hluboký, anebo dle účinné látky.

Unikátní chemický peeling s kyselinou mandlovou (50%) vám zajistí hladší, pevnější a zářivější pokožku již na první pohled. Nazývá se také letní peeling, jelikož není fotocitlivý. Ideální během slunečných dnů pro každý typ pleti, nebo i během celého roku. Pokud ale hledáte ideální peeling na léto, právě jste jej našli. 

Kyselina mandlová je alfa hydroxykyselina pocházející z hořkých mandlí, která se jako efektivní tónovací ošetření exfoliuje na úrovni nejpovrchovější vrstvy pokožky. Tento konkrétní peeling (50% peelingu s kyselinou mandlovou) urychluje přeměnu buněk rozbitím malých vazeb soudržnosti mezi epitelovými buňkami "stratum corneum", které se tak jemně odstraňují, a následně vytvářejí na povrchu nejvnitřnější vrstvy pokožky s kompaktnějším a světlejším vzhledem. Výsledkem jeho nepřetržité aplikace je vizuálně hladší pokožka a homogennější textura. Tento peeling se nazývá také letní peeling, protože není fotocitlivý. Dokonce i při vysokých koncentracích působí, aniž by způsoboval pálení a zarudnutí na všech typech pleti .


Chemický peeling ( Agepeel) pro dermatologické ošetření mimických linek, vrásek a hlubokých rýh díky vysoké koncentraci kyselin. Provádí mírný až střední peeling. Určeno k použití jako ošetření, vyžaduje větší exfoliaci zralých buněk k dosažení lepších výsledků při eliminaci vrásek a mimických linek. 


Celoroční biochemický peeling, Zánětlivé komedogenní akné

Celoroční biochemický peeling 25%. Vytvořeno pro léčbu komedonů středního stupně. Nanesením několika vrstev produktu provede na kůži hluboký peeling, dokáže proniknout mnoha vrstvami epidermis a odstranit přebytečné keratinocyty. 


Postup ošetření : 

odlíčení a očištění pleti 

odmaštění pleti 

nanesení vhodného chemického peelingu 

zklidňující maska po peelingu

ochranný krém s SPF 50+

Jedna aplikace každých 7 dní po dobu nejméně 3-4 sezení.


Doporučení po léčbě : v následujících dnech nanášejte ochranný krém s SPF 50+.


Chemický peeling  je důsledně vyvinuty a vyráběny v úplném ohledu na životní prostředí; JSME PROTI EXPERIMENTŮM NA ZVÍŘATACH, JEDNÁ SE O PŘÍRODNÍ PRODUKT, RUČNĚ VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantů, jako jsou BHT a BHA, hliníkových solí, agresivních povrchově aktivních látek SLS a SLES.


Kosmetický salón
Hanky Vajcové  
Višňová 666, budova bývalé Komerční banky ,
(naproti Kahanu) 
 2. patro , 43401 Most . 

telefonní číslo
721 250 519 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!