Radiofrekvenční ošetření

Radiofrekvenční ošetření 


Příjemné a bezbolestné radiofrekvenční ošetření můžete absolvovat celoročně. Klientkami stále oblíbenější metoda, která umožňuje opětovné zpevnění pleti obličeje a tím i korekci vrásek. Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Kosmetická péče, které umožní díky radiofrekvenci prostup aktivních látek do pleti až ze 60%, aktivuje tvorbu fibroblastů a nového kolagenu. Zlepšuje kvalitu pokožky, redukuje vrásky, omladí pleť a má pozitivní vliv na její elasticitu. Svým výsledkem připomíná facelift, bez skalpelu a rekonvalescence. Energie se dostává i do hlubších vrstev tkáně, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu.

Kůže je pevnější, viditelné vyhlazení vrásek kolem úst, na čele a na krku zmenšuje se povolení partií na čelistech a krku. 

Efekt je patrný po ošetření, které se však musí 4-5x opakovat po 15. dnech.

 Hloubkové bipolární radiofrekvenční ošetření pleti vyhlazuje vrásky a celkově vypíná pokožku. Koriguje její ochablost, zlepšuje tonus kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje (tzv. remodelace). Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve.

Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Technologie využívá jedinečného systému ovládání toku energie mezi dvěma elektrodami. Změnou polarity jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie pod pokožkou. Metodou přehřívání tkáně je dosaženo viditelných výsledků, a to zejména u povadlé pleti. Celkovým výsledkem je dokonalejší tonus kůže, hladká pleť a redukce vrásek.

Ošetření využijete celoročně, sluneční paprsky nejsou kontraindikací. Po ošetření je pleť celkově hladší a jemnější, minické a jemné linky/vrásky jsou výrazně redukovány a dochází k celkovému zlepšení struktury pleti.

Kosmetický salón
Hanky Vajcové  
Višňová 666, budova bývalé Komerční banky ,
(naproti Kahanu) 
 2. patro , 43401 Most . 

telefonní číslo
721 250 519 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!