Radiofrekvenční ošetření


Příjemné a bezbolestné radiofrekvenční ošetření můžete absolvovat celoročně. Klientkami stále oblíbenější metoda, která umožňuje opětovné zpevnění pleti obličeje a tím i korekci vrásek. Toto ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Kosmetická péče, které umožní díky radiofrekvenci prostup aktivních látek do pleti až ze 60%, aktivuje tvorbu fibroblastů a nového kolagenu. Zlepšuje kvalitu pokožky, redukuje vrásky, omladí pleť a má pozitivní vliv na její elasticitu. Svým výsledkem připomíná facelift, bez skalpelu a rekonvalescence. Energie se dostává i do hlubších vrstev tkáně, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu.

Kůže je pevnější, viditelné vyhlazení vrásek kolem úst, na čele a na krku zmenšuje se povolení partií na čelistech a krku. Efekt je patrný  po ošetření, které se však musí několikrát opakovat 4-6x po 14. dnech . Následný efekt vydrží až 2 roky.

Hloubkové bipolární radiofrekvenční ošetření pleti vyhlazuje vrásky a celkově vypíná pokožku. Koriguje její ochablost, zlepšuje tonus kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje (tzv. remodelace). Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve.

Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Technologie využívá jedinečného systému ovládání toku energie mezi dvěma elektrodami. Změnou polarity jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie pod pokožkou. Metodou přehřívání tkáně je dosaženo viditelných výsledků, a to zejména u povadlé pleti. Celkovým výsledkem je dokonalejší tonus kůže, hladká pleť a redukce vrásek.

Ošetření využijete celoročně, sluneční paprsky nejsou kontraindikací. Po ošetření je pleť celkově hladší a jemnější, minické a jemné linky/vrásky jsou výrazně redukovány a dochází k celkovému zlepšení struktury pleti.


KONTRAINDIKACE

Kardiostimulátor

Onkologické onemocnění

Implantáty v kůži (kov, destičky, pláty apod.)

Umělé výplně (injekční kys.hyaluronová, nitě apod.) - v těchto případech lze RF ošetření provádět nejdříve 6 měsíců po aplikaci výplní

Jakékoliv závažné onemocnění, onemocnění kůže, melanom

Přecitlivělost a reakce položky na vyšší teploty

Nezhojená zranění v místě ošetření

Podstoupení chemického peelingu (je nutný odstup ošetření minimálně 1 měsíc)

Akutní probíhající alergie

Těhotenství a kojení.

Kůže může lehce začervenat a začervenání mírné intenzity muže přetrvat až 24 hodin po zákroku. Rovněž nelze vyloučit otok mírné intenzity, který však nebývá patrný okolí a mizí do 24 hodin. 


Péče po radiofrekvenci

nejméně po dobu 48 hodin je třeba dodržovat tyto pokyny

Zvýšit ochranný UV faktor a ochranu pokožky

ne slunění , saunování solárium

ne nadměrná fyzická aktivita

vyvarovat se psychického stresu a rozčilení

pít dostatek nealkoholických tekutin

důsledně dodržovat hygienu rukou a nedotýkat se bezdůvodně ošetřené oblasti

na ošetřenou oblast neaplikovat parfémované přípravky s obsahem parabenů a dalších alergenů, aplikovat přípravky doporučené k péči po ošetření

nekoupat se ve stojaté vodě (vana, bazén, rybník, jezero a podobně)

sprchovat vodou, která je vlažná - vyvarovat se sprchování příliš teplou vodou

Po ošetření může být pleť začervenalá , ojediněle se mohou objevit puchýřky. Pleť pravidelně hydratovat , kvalitním hydratačním krémem . 

Kosmetický salón
Hanky Vajcové  
Višňová 666, budova bývalé Komerční banky ,
(naproti Kahanu) 
 2. patro , 43401 Most . 

telefonní číslo
721 250 519 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!